Rejestracja: 730-839-441

GABINET REHABILITACJI "DYSK" Rzeszów, Władysława Sikorskiego 45
Tu jesteś:

Co to jest cellulit?
Cellulit to podskórne, przerośnięte komórki tłuszczowe wypychane na powierzchnię skóry przez ułożone pionowo i pozbawione dostatecznej elastyczności włókna tkanki łącznej. Włókna te nie rozciągają się tak jak powinny i dlatego razem z komórkami tłuszczowymi powodują
powstawanie na skórze nierówności tzw. skórki pomarańczowej czyli cellulitu.

Jak działa X-Wave?
Jest to nowoczesne urządzenie do likwidacji cellulitu i ujędrniania skóry, stosowane w najbardziej renomowanych gabinetach medycyny estetycznej w Polsce i za granicą. Innowacyjna  metoda X-Wave wykorzystuje akustyczne fale radialne o odpowiedniej intensywności drgań. Fala przenikając skórę działa na komórki tłuszczowe i komórki tkanki łącznej. Pod wpływem jej działania dochodzi do rozpadu komórek tłuszczowych a uwolniony tłuszcz jest usuwany przez układ limfatyczny, dlatego bezpośrednio po każdym zabiegu wykonywany jest masaż ręczny w formie drenażu limfatycznego ułatwiający usunięcie tłuszczu z rozbitych komórek tłuszczowych. Z kolei w komórkach tkanki łącznej akustyczne fale radialne powodują rozpad kolagenu tworzącego włókniste przegrody które odpowiadają za zmniejszoną elastyczność skóry. Podskórne komórki tłuszczowe staja się mniejsze a włókna tkanki łącznej bardziej elastyczne. Ciało staje się bardziej sprężyste, skóra gładsza a cellulit ulega zmniejszeniu.

Efekty
Zabieg metodą X-Wave poprawia elastyczność skóry o 74% bezpośrednio po zabiegu i nawet do 95% w okresie następnych 4 miesięcy.   Dotychczasowe konwencjonalne metody walki z cellulitem były mało skuteczne i zwiększały  elastyczność skóry o zaledwie 20 – 30%. Dzięki sile zabiegu możemy intensywnie działać na cellulit zwłókniały nawet III i IV stopnia.
Ponadto urządzenie umożliwia wykonanie w pełni bezpiecznych zabiegów na określonej partii ciała (uda, pośladki, boczki, brzuch czy ramiona) bez ryzyka powikłań, zapewniając osiągniecie maksymalnych efektów.

Czas trwania zabiegu: od 40 do 90 min.
Ilość zabiegów: od 6 do 8
Przerwy między zabiegami: około 4 dni

 

Umów wizytęTel. 730-839-441